Luxor

Výlet do Luxoru je najobľúbenejším fakultatívnym výletom návštevníkov Hurghady. Napriek tomu, že svetoznáme pyramídy, ktoré sú najvýznamnejšou pamiatkou a symbolom Egypta sú súčasťou výletu do Káhiry. Dôvodom veľkej obľúbenosti však je pravdepodobne fakt, že výlet do Luxoru zahŕňa väčšie množstvo pamiatok a tak to predstavuje pre turistov väčší zážitok.

Fakultatívny výlet „Luxor“ pozostáva z prehliadky Memnonových kolosov, mystického Údolia kráľov, jedinečného Chrámu kráľovnej Hatšepsut a tiež návštevy alabastrovej dielne. Nasleduje plavba loďkou na druhú stranu Nílu, kde výletníkov čaká obed a po ňom prehliadka papyrusového múzea. Program výletu dopĺňa nakoniec návšteva Chrámu v Karnaku.(posielam aj fotky….hme nejako mi tie fotky nejdu, poslem zajtra)

Mini Egypt Park

Môžete sa prejsť celým Egyptom na jednom mieste

Mini Egypt Park je otvorené múzeum, ktoré obsahuje makety ako vyobrazenie  najznámejších turistických pamiatok v Egypte v mierke 1:25, takže si budete pripadať ako  obor medzi divmy Egypta. Užijete si fantastický výlet a všetci naši hostia uvidia naživo katalóg hlavných turistických atrakcií celého Egypta.

Doplhin World

V svete delfínov si užijete záživné predstavenie plné akrobacií a morskej krásy. S delfínmi môžete po predstavení byť v priamom kontakte a odfotografovať s nimi. Nezáležiac na veku, delfínia show zabaví každého.

Štvorkolky – Safari

Aj pri oddychu potrebuje človek zažiť pocit adrenalínu. Hurghada Vám ponúka jedinečnú možnosť jazdy na štvorkolkách skrz safari. Jazda k beduínom a pobyt v beduínskej dedinke Vám môže príjemne spestriť pobyt. V prípade niečoho netradičného, je možná aj jazda na ťavách.

Egypt Vám okrem týchto zážitkov ponúka i mnohé ďalšie

Prídte si preto užiť svoje leto a prázdniny do Hurghady s nami do nášho Resortu Samra Bay